OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 07.04.2024
Druga niedziela wielkanocna obchodzona jest jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona w Kościele Tydzień Miłosierdzia.

Po południu dziś o 14.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Kolekta niedzielna na dzieła dobroczynne prowadzone przez Caritas Diecezji Opolskiej.

Wolontariusze z parafialnego Caritasu rozprowadzać będą odzież, dziecięcą i dla dorosłych w poniedziałek od 15.00 do 17.00 i we wtorek od 10.00 do 12.00 w domu w DFK. Zapraszamy.

Jutro w poniedziałek obchodzona będzie w liturgii uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z racji Wielkiego Tygodnia z dnia 25 marca.

W czwartek o 18.00 Msza św. szkolna.

O sprzątanie kościoła prosimy parafian Gorzowa z ul. Wojska Polskiego blok klatki abcd.

Kolektę w przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, przeprowadzi Rada Parafialna na potrzeby remontowe naszej świątyni parafialnej. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych.
Napisane przez admin1 dnia kwietnia 05 2024 20:42:35