OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 28.02.2024
Dziś II niedziela W. Postu. O godz. 14.30 Gorzkie Żale z nauką pasyjną.

Dzisiejsza niedziela jest niedzielą solidarności z misjonarzami polskimi. Zbiórka do puszek dziś przed kościołami na misje nosi nazwę „Ad Gentes – Do Narodów”.

Drogę Krzyżową odprawiamy w piątek o 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę o 14.30.

Msza św. i Droga Krzyżowa w piątki ofiarowane są za zmarłych polecanych Bożemu Miłosierdziu w wypominkach wielkopostnych.

W parafiach są praktykowane czasem tzw. „ekstremalne nabożeństwa Drogi Krzyżowej”. To Droga Krzyżowa w drodze, połączona z wysiłkiem fizycznym. Proponujemy taką ekstremalną Drogę Krzyżową także u nas. Termin: piątek 15 marzec godz. 18.00. Wymarsz z kościoła trasą: Libiąż, Strugi, Szczotki, ul. Zielona, zakończenie przy krzyżu misyjnym. To 9 km dla młodszych i starszych. Nie ma limitu wieku. Dla jej uczestników przygotowaliśmy rozpiskę trasy, do odbioru w zakrystii.

W czwartek o 17.30 Msza św. szkolna.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszą św. Odwiedziny chorych przed świętami wielkanocnymi.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z ul. Chopina bloki I i II.

Propozycją jałmużny wielkopostnej Caritasu są skarbonki wielkopostne. Skarbonki są wyłożone na stoliku przy zakrystii.
Napisane przez admin1 dnia lutego 23 2024 19:56:34