OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 11.02.2024
Środą Popielcową rozpoczynamy święty czas Wielkiego Postu. Przed Środą Popielcową, w poniedziałek i wtorek, adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy rano o godz. 10.00 Msza św. i adoracja wspólna do godz. 12.00, po południu adoracja indywidualna od 17.00 i Msza św. o 17.30.

W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głowy popiołem będą o godz. 7.00, 9.30 i 17.30. Środa Popielcowa jest dniem postu ścisłego.

W okresie Wielkiego Postu sprawujemy nabożeństwa pasyjne Drogi Krzyżowej, którą odprawiać będziemy w piątek o godz. 17.30 i Gorzkich Żali z nauką pasyjną, które sprawowane będą w niedzielę o godz. 14.30. Droga Krzyżowa w piątek i Msza św. ofiarowane będą za zmarłych polecanych Bożemu Miłosierdziu w wypominkach wielkopostnych.

W czwartek o 17.30 Msza św. szkolna.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z ul. Kluczborskiej prawa strona.

Jeśli chodzi o sposób przyjmowania komunii św.: są parafianie, którym zależy przyjmować komunię św. w postawie klęczącej, prosimy wtedy po prostu podejść i uklęknąć przy balaskach.
Napisane przez admin1 dnia lutego 09 2024 14:35:11