OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 28.01.2024
W piątek 2-go lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane też świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą o godz. 7.00 – 10.00 i o 17.30. W czasie Mszy św. poświęcenie świec-gromnic. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, zbiórka w tym dniu na utrzymanie klasztorów klauzurowych.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. W czwartek o 17.30 Msza św. szkolna. W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z ul. Sienkiewicza, K. Miarki i ks. Olszoka.

W sobotę planujemy rozbiórkę szopki i dekoracji świątecznej. Prośba do naszych parafian o pomoc w rozbiórce. Dziękujemy tym, którzy przyjdą i pomogą.
Napisane przez admin1 dnia stycznia 26 2024 19:58:44