OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 21.01.2024
Niedziela dzisiejsza obchodzona jest w Kościele jako „Niedziela Słowa Bożego”. Zachęca nas ona do osobistej lektury Pisma Św.

Dziś też Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. O naszych żyjących i zmarłych przodkach pamiętamy w modlitwie.

Dla informacji parafianom: sekcja gospodarcza naszej Parafialnej Rady Duszpasterskiej, po oględzinach stanu kościoła, podjęła już pewne plany odnośnie zamierzonych w tym roku prac przy świątyni. Będą to prace stolarskie, malarskie, elektryczne. Kolekty w drugie niedziele miesiąca przeznaczamy na te prace.

W czwartki o 17.30 sprawowana będzie zawsze Msza św. szkolna.

W tym tygodniu w czwartek przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Kończy ono Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Intencja ta jest zawsze aktualna. Nabożeństwo ekumeniczne w parafii zaplanowano na niedzielę 4-go lutego.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu prosimy parafian z ul. Krasickiego, Złotej, Słowackiego, Stawowej.
Napisane przez admin1 dnia stycznia 19 2024 20:11:50