OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 28.05.2023
Uroczystość Zesłania Ducha Św. kończy okres wielkanocny. O 14.30 dziś nabożeństwo do Ducha Św. i majowe.

W poniedziałek święto N.M.P. Matki Kościoła. Msze św. będą o godz. 7.00 – 10.00 i 18.00.

W środę święto Nawiedzenia N.M.P., w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna i po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w int. powołań kapłańskich i zakonnych.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych będą w terminie późniejszym.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Więckowic Nowych.

Dom Kultury zaprasza do amfiteatru dziś o 15.00 na Święto Gwary Śląskiej.

W przyszłą niedzielę, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 11.00. Do udziału w sumie zapraszamy chór, orkiestrę, poczty sztandarowe, służbę liturgiczną, dzieci w strojach komunijnych, dzieci sypiące kwiaty.
Napisane przez admin1 dnia maja 26 2023 20:06:26