OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 30.04.2023
Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.

W środę 3-go maja uroczystość N.M.P. Królowej Polski, o godz. 11.00 Msza św. w int. Ojczyzny.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna i spotkanie z rodzicami i dziećmi komunijnymi.

W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Od jutra odprawiamy nabożeństwa majowe, w tygodniu po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 14.30. W przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe będzie w Budzowie, połączone z poświęceniem nowej kapliczki maryjnej, za dwa tygodnie w Nowej Wsi, połączone z poświęceniem nowego krzyża przydrożnego.

We wtorek o godz. 17.00 Msza św. ku czci św. Floriana w int. Strażaków i ich rodzin.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu prosimy parafian z Pawłowic – Brody, Dziesiątki.
Napisane przez admin1 dnia kwietnia 29 2023 08:44:22