OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 02.10.2022
W naszym kościele codziennie wspólnie odmawiamy Różaniec w niedziele o 14.30, w tygodniu o 17.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna. Po Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

W pierwszy piątek przypada liturgiczne wspomnienie N.M.P. Różańcowej. W piątek o 17.00 Różaniec, następnie Msza św. z nauką stanową w int. wszystkich Róż Różańcowych.

Intencje Mszy św. na przyszły rok zapisujemy w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z ul. Byczyńskiej lewa strona.

Za tydzień w Pawłowicach odpust, suma odpustowa o godz. 12.15.

Kolekta niedzielna na potrzeby Diecezji i Seminarium. W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi Rada Parafialna na potrzeby remontowe kościoła parafialnego.

Zapraszamy ponownie do Domu Kultury w Gorzowie. Spektakl o synu marnotrawnym wystawiony przed tygodniem przez Caritas zadziwił. Nie wszyscy mogli być, dziś zatem o godz. 16.00 powtórka i szczególne zaproszenie do młodszego pokolenia.

Modlitwa o pokój dla Ukrainy i świata niech będzie naszą stałą intencją modlitewną.
Napisane przez admin1 dnia września 30 2022 14:39:16