OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 13.03.2022
II niedziela Wielkiego Postu. O godz. 14.30 Gorzkie Żale z nauką. Nauki pasyjne głosi ks. Krzysztof.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby remontowe naszej świątyni. Kolekta w przyszłą niedzielę na konserwację zabytków sakralnych w diecezji

W czwartek Msza św. szkolna i Droga Krzyżowa dla dzieci o 17.00.

W piątek o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. w int. zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach.

W sobotę przypada uroczystość św. Józefa.

Intencje Mszy św. zgłaszamy w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Więckowic Nowych nr od 41 do końca.

W zakrystii rozprowadzamy „Kronikę parafii gorzowskiej”. W niej nie tylko o parafii, ale też o czasach przedwojennych. Także unikalne zdjęcia, które tylko tam znajdziemy.

W sobotę po porannej Mszy św. zapraszamy Radę Duszpasterską i Caritas na spotkane poświęcone wyzwaniom, jakie stoją przed naszą parafią w tym trudnym czasie jaki przeżywamy.

Dramatyczne wydarzenia dzieją się za naszą wschodnią granicą. Modlitwa o ustanie wojny niech stanie się naszą codzienną intencją. W miarę możliwości pomagamy uchodźcom. Caritas dziękuje za ofiarowane dary dla dzieci uchodźców.
Napisane przez admin1 dnia marca 11 2022 20:30:46
1 komentarz · 565 czytań · Drukuj