Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4. Niedziela wielkanocna, 15.05.2011


Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna on Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. O nowe powołania modlić się będziemy podczas każdej Mszy św. i w czasie nabożeństw majowych.

Nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej i w niedziele o godz. 15.00.

W parafii dziś I komunia św., 36 dzieci po raz pierwszy przyjmuje Pana Jezusa do swego serca. Polecamy dzieci modlitwom parafian. Dla dzieci komunijnych rozpoczyna się od jutra „biały tydzień” – dzieci uczestniczą we Mszy św. wieczornej w strojach komunijnych.

W przyszłą niedzielę – rocznica pierwszej komunii św. Msza św.w intencji dzieci z klas czwartych oraz ich rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 9.30.

Dzieci z klas czwartych przyjdą z rodzicami do kościoła na próbę w piątek o 16.30. Bezpośrednio po próbie w piątek od godz. 17.00 dla dzieci i rodziców spowiedź św. przed uroczystością rocznicy pierwszej komunii św.

W piątek o 19.00 przychodzą także do kościoła na spotkanie modlitewno– katechetyczne kandydaci do bierzmowania.

Msza św. szkolna jak zawsze w czwartek o 17.00.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Chopina i rodzicom dzieci komunijnych, o przyjście w sobotę o 9.00 prosimy parafian z Nowej Wsi numery od 1 do 21. Bóg zapłać za przyjście i troskę o kościół .

W zakrystii do odebrania są zamówione płyty CD z nagraniem uroczystości przekazania dzwonu.

Napisane przez admin1 dnia maja 14 2011 08:56:35
499 czytań · Drukuj