OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 25.09.2022
Z racji zawodów sportowych Rynek będzie dziś zamknięty od 11.00 do 14.30. Prośba organizatorów o usunięcie samochodów z Rynku w tych godzinach.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna i spotkanie rodziców i dzieci komunijnych.

Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestniczenia w cotygodniowej Mszy św. szkolnej, także do zostania Ministrantem lub Marianką. Spotkania Dzieci Maryi odbywają się w czwartki po Mszy św. szkolnej, kandydatów i ministrantów w sobotę o 10.00.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od 8.00. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Intencje Mszy św. na przyszły rok zapisujemy w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z ul. Byczyńskiej prawa strona i z ul. Młyńskiej i Polnej.

W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik, miesiąc Różańca św. W naszym kościele codziennie wspólnie odmawiamy Różaniec w tygodniu o 17.00, po Różańcu wieczorna Msza św., w niedziele o 14.30. Za wspólne odmawianie Różańca można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Dzisiaj po południu o godz. 16.00 w Domu Kultury odbędzie się przedstawienie teatralne przygotowane przez wolontariuszy Caritasu o Synu Marnotrawnym. Wstęp wolny, także dla dzieci, po przedstawieniu poczęstunek. To wydarzenie ma charakter charytatywny.

Modlitwa o ustanie wojny i pokój dla Ukrainy i świata niech będzie naszą codzienną intencją modlitewną.
Napisane przez admin1 dnia września 23 2022 13:33:20