Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 27. Niedziela zwykła, 4.10.2020


Dziś XXVII niedziela zwykła roku liturgicznego. Po południu o 14.30 nabożeństwo różańcowe. Kolekta niedzielna to tzw. „ Świętopietrze” – do dyspozycji Stolicy Apostolskiej, przeniesiona z 29 czerwca.

W tygodniu nabożeństwa różańcowe o 17.00, po Różańcu wieczorna Msza św.

W środę 7 października przypada wspomnienie M. B. Różańcowej. O godz. 17.00 Różaniec, potem Msza św. z nauką stanową w intencji wszystkich żyjących i zmarłych członków Róż Różańcowych naszej parafii.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna i spotkanie z rodzicami i dziećmi pierwszo-komunijnymi.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Kwiatowej lewa strona.

Obowiązują nas przepisy sanitarne. W kościele nosimy maseczki. Zalecane jest procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę. Przy każdym wejściu do kościoła wystawiony jest środek do dezynfekcji rąk.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na przyszły rok.

W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Dla kaplicy przy Domu Seniora w Pawłowicach będzie to niedziela odpustu. W naszej diecezji taka kaplica-kościół pod wezwaniem „św. Jana Pawła II” jest jak dotąd tylko jeden: w Pawłowicach. Suma odpustowa o godz. 12.15. Sumistą i kaznodzieją będzie ks. Werner Olejnik.

W Dzień Papieski przed kościołami odbędzie się zbiórka do puszek na Fundację „Dzieła Nowego Tysiąclecia” wspierającą zdolną młodzież z ubogich rodzin.

Niedziela Papieska to druga niedziela miesiąca października. Kolektę w tym dniu przeprowadzi Rada Parafialna. Spłacamy kredyt wzięty na remont wieży, kolektę polecamy szczególniejszej ofiarności wiernych.

Napisane przez admin1 dnia października 03 2020 11:43:30
178 czytań · Drukuj