OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 24. Niedziela zwykła, 13.09.2020

XXIV niedziela zwykła roku liturgicznego, 13-sty dzień miesiąca września, nabożeństwo fatimskie w naszym kościele dziś po południu o godz. 14.30.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś w czasie Mszy św. na spłatę kredytu za remont wieży naszego kościoła.

W kalendarzu liturgicznym jutro święto Podwyższenia Krzyża św., we wtorek N.M. P. Bolesnej.
Zbliża się uroczystość św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, w czwartek o godz. 17.00 Msza św. w intencji naszych dzieci i młodzieży.

W tej Mszy św. niech wezmą udział wszystkie dzieci i rodzice dzieci pierwszokomunijnych. W czwartek przyjmujemy zgłoszenia dzieci, które w tym roku szkolnym chcą przyjąć pierwszą komunię św. w naszej parafii.

W najbliższy wtorek odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego. Stare zużyte pralki, telewizory, odkurzacze, komputery, cokolwiek z branży elektronicznej, składamy w rogu parkingu przy kościele. Organizacja ekologiczna zabierze zużyty sprzęt o godz. 13.00 zobowiązując się, że zyski z tej zbiórki będą przekazane na cele Misji św. w Afryce.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Chopina blok II.

Dziękujemy za przygotowanie uroczystości bierzmowania, jaka odbyła w ostatnią środę. Dziękujemy młodzieży, rodzicom, świadkom bierzmowania, chórowi, orkiestrze, katechetce i wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości.

Przypominamy, że zobowiązani jesteśmy w kościele do ścisłego przestrzegania przepisów sanitarnych. Obowiązują maseczki, zalecane jest procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.

Rozpoczęliśmy zapisywanie intencji Mszy św. na przyszły rok. Intencje zapisujemy w zakrystii.

Napisane przez admin1 dnia września 12 2020 12:31:16