OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 15. Niedziela zwykła, 12.07.2020

Dziś XV niedziela zwykła roku liturgicznego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na spłatę kredytu za remont wieży.

Jutro 13. dzień miesiąca, o 18.00 Msza św. i po niej Nabożeństwo Fatimskie.

W czwartek wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej, o 7.00 Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej.

Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Pawłowic wioska nr od 31 do 64.

W związku z pandemią jesteśmy zobowiązani w kościele do przestrzegania przepisów sanitarnych. Obowiązują maseczki i zachowanie rozsądnego dystansu. Zalecane jest też procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.

Zbliża się wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej okazji w przyszłą niedzielę odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów i błogosławieństwo kierowców ku czci św. Krzysztofa. Pojazdy do poświęcenia ustawiamy na parkingu z obu stron kościoła. Jakiekolwiek ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na pomoc dla polskich misjonarzy.

Napisane przez admin1 dnia lipca 11 2020 10:29:38