OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 11. Niedziela zwykła, 14.06.2020

Dziś XI niedziela zwykła roku liturgicznego. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś w czasie Mszy św. na spłatę kredytu za remont wieży.

Trwa oktawa Bożego Ciała. Wieczorne Msze św. w tygodniu połączone będą z nabożeństwem do N.S.P.J. To Msze św. od „gradobicia” w intencji poszczególnych wiosek i Gorzowa. W poniedziałek o 18.00 w int. mieszkańców z Więckowic Nowych, Starych i Morgów, we wtorek o 18.00 w int. parafian z Libiąża, Szczotek i Strug, w środę o 18.00 w int. Pawłowic, w czwartek o 17.00 w int. parafian z Gorzowa.

W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o 7.00 i 18.00.

W sobotę czcimy Niepokalane Serce N.M.P. To dzień dorocznego odpustu kapliczki przydrożnej w Pawłowicach. Nabożeństwo maryjne przy kapliczce w sobotę o 11.00. Parafian z Pawłowic prosimy o przygotowanie odpustu.

Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych na życzenie.

Dziękujemy tym, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Nowej Wsi i Tęczynowa.

Złagodzony został reżim sanitarny, w związku z tym dwa ważne terminy: pierwsza komunia św. w naszej parafii odbędzie się za dwa tygodnie w niedzielę 28 czerwca, sakrament bierzmowania w środę 9 września. Od jutra rozpoczynamy przygotowanie do pierwszej komunii św. Spotkania z rodzicami i dziećmi odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. W ramach spotkania próba dla dzieci oraz Msza św. z katechezą.

***

W zakładce "Historia" na końcu strony umieszczony został niezwykle ciekawy wykaz Duszpasterzy posługujących w naszej parafii od XVII wieku (!). Opracowany został przez ks. Proboszcza na podstawie Schematyzmów wydanych przez diecezję wrocławską i opolską.

Napisane przez admin1 dnia czerwca 13 2020 10:40:16