OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Ofiarowanie Pańskie, 02.02.2020

Dziś święto Ofiarowania Pańskiego.

Jutro wspomnienie św. Błażeja. Po Mszy św. błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.

W środę błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed każdą Mszą św.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na ten rok.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Kwiatowej. O przyjście w sobotę o 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Byczyńskiej prawa strona, Młyńskiej i Polnej. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Kolekta niedzielna na Seminarium i potrzeby diecezji, przed kościołem zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.

W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi Rada Parafialna na remont wieży naszego kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim