Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 6. Niedziela zwykła, 13.02.2011


Dziękujemy za ofiary złożone dziś na potrzeby naszego kościoła. Myślimy o renowacji ołtarzy bocznych w kościele, już od kilku miesięcy trwają przy nich żmudne i bardzo kosztowne prace konserwatorskie. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone dziś ofiary.

W liturgii jutro świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
W tym dniu wspomina się też św. Walentego – patrona zakochanych. Szczególna to okazja do modlitwy za młode pokolenie. Wbrew pozorom nie jest łatwo dziś być młodym. Coraz więcej do nauki, problemy z pracą, pragnienie założenia szczęśliwej rodziny i często już na starcie rozczarowanie. Módlmy się za młode pokolenie.
Warto przypomnieć, że w naszym kościele w każdą sobotę przed poranną Mszą św. parafialna wspólnota modlitewna gromadzi się na wspólnym Różańcu, który jest ofiarowywany za młodych. Zachęcamy do licznego udziału w tej sobotniej porannej modlitwie.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Kluczborskiej, o przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z ul. Stalmacha, Bocznej, Gorzołki, Curie-Skłodowskiej. Dziękujemy pięknie za zrozumienie i troskę o Dom Boży.

Napisane przez admin1 dnia lutego 11 2011 21:51:50
537 czytań · Drukuj