OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXXII Niedziela zwykła, 7.11.2010
W naszej parafii dziś Kiermasz. O ile dzień odpustu parafialnego można nazwać imieninami, o tyle Kiermasz możemy nazwać urodzinami kościoła. Nasz kościół obchodzi dzisiaj 115-stą rocznicę swoich urodzin.

Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu dziękujemy dziś za dar naszej świątyni i Panu Bogu zawierzamy wszystkich parafian, żyjących i zmarłych, szczególnie zaś budowniczych i fundatorów naszej świątyni.

Suma Kiermaszowa w intencji parafian o 11.00, po południu o 15.00 Różaniec za zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła oraz za wszystkich zmarłych wypominanych. Po Różańcu spotkanie modlitewne Rodziny Franciszkańskiej.

W tym tygodniu w najbliższy czwartek przypada kolejna Rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00, o 17.00 Msza szkolna.

Bóg zapłać serdeczne za sprzątanie kościoła parafianom z ulicy Kwiatowej, o przyjście w najbliższą sobotę o g. 9.00 prosimy naszych parafian również z ulicy Kwiatowej, numery od 19 do końca. Bóg zapłać za zrozumienie i za wszelką okazaną pomoc, również za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Kolekta dzisiejsza na potrzeby Seminarium i Diecezji, w przyszłą niedzielę, drugą niedzielę miesiąca, kolekta zbierana przez Radę Parafialną na prace remontowo–inwestycyjne prowadzone w parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Napisane przez admin1 dnia listopada 05 2010 13:32:39