OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXV Niedziela zwykła, 19.09.2010
Dziś 25. niedziela zwykła roku liturgicznego. Kolekta niedzielna na budujące się nowe kościoły w diecezji. Nasza parafia sprawuje patronat nad powstającym kościołem w Zdzieszowicach. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W kalendarzu liturgicznym we wtorek w tym tygodniu przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w czwartek św. Ojca Pio.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Niech gromadzi ona wszystkie dzieci i młodzież gimnazjalną z katolickich rodzin naszej parafii.

W zakrystii przyjmujemy prenumeratę na Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła parafianom z Pawłowic. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy również naszych parafian z Pawłowic, wioska numery od 31 do 64. Bóg zapłać serdeczne za zrozumienie i troskę o kościół.

W sobotę z naszej parafii udaje się pielgrzymka autobusowa do sanktuarium w Krzeszowie. Wyjazd rano o godz. 6.00 z parkingu przy kościele, powrót około godz. 21.00. Informacje o pielgrzymce w zakrystii.

Do rozprowadzenia w zakrystii mamy również pewną ilość Kalendarzy Rolniczych na przyszły rok. To wielka księga z wieloma cennymi informacjami, godna polecenia nie tylko rolnikom.

Napisane przez admin1 dnia września 17 2010 14:30:04