OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Niedziela Świętej Rodziny, 28.12.2014

Dziś święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa.

W środę zakończenie Roku Pańskiego 2014. Msza św. dziękczynna w intencji parafian na zakończenie roku o godz. 16.00.

W czwartek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Rozpoczyna się Nowy Rok Pański 2015 i przypada Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Zmieniony zostaje nieco w Nowy Rok w czwartek porządek Mszy św. w naszym kościele. W latach ubiegłych bardzo mało nas było na Mszy św. rano, co zrozumiałe, a przecież jest to dzień świąteczny nakazany, z udziałem we Mszy św., zatem w czwartek w Nowy Rok Msze św. będą o godz. 10.00, 12.00 i 14.00. O 12.00 Msza św. kolędowa. O 10.00 za zmarłych parafian w 2014 r. Z Bogiem i pod opieką Matki Bożej chcemy rozpocząć Nowy Rok Pański 2015.

W parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Porządek kolędy wydrukowany jest w Gazetkach Parafialnych, wywieszony w gablotkach i podany w ogłoszeniach z 21.12. na naszej stronie www. Dziękujemy za serdeczne przyjmowanie kapłanów podczas kolędy.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Piłsudskiego. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z Gorzowa z Rynku. Bóg zapłać za troskę o kościół.

Polecamy wszystkim książeczkę „Gorzów Śląski wczoraj i dziś”. Książka jest do pobrania w zakrystii, w bibliotece parafialnej i w kancelarii.

Napisane przez admin1 dnia grudnia 27 2014 10:20:29