OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 33. Niedziela zwykła, 16.11.2014

Dziś XXXIII niedziela zwykła roku liturgicznego. W katedrze opolskiej dziś rocznica poświęcenia kościoła.

Bóg zapłać za ofiary złożone w ub. niedzielę.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Po Mszy zebranie ministrantów i próba scholi. Zbliża się 8 grudnia, przyjmujemy chętne dziewczęta, od trzeciej klasy szkoły podstawowej i starsze, do grona Dzieci Maryi. Spotkanie marianek w sobotę o godz. 10.30.

„Rodzice modlą się za swoje dzieci” – „Dzieci modlą się za swoich rodziców”, to inicjatywa, która zrodziła się wśród samych wiernych. W „Roku Rodziny” warto, by takie Róże Różańcowe, złożone z rodziców i dzieci, powstały w parafii. 20 osób modli się jedną dziesiątką różańca za wszystkich, którzy do takiej Róży należą. Z radością informuję, że jedna taka Róża w parafii już powstała, czas by powstały następne.

Za sprzątanie kościoła składamy podziękowanie parafianom z Budzowa. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy naszych parafian z Gorzowa, z ul. Byczyńskiej, prawa strona, i z ul. Młyńskiej i Polnej.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. To ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za dwa tygodnie Adwent. Z racji wspomnienia w sobotę św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, w przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.00 w intencji wszystkich naszych muzyków – organistów, chóru, orkiestry, scholi – za żyjących i zmarłych. Zapraszamy.

Przed kościołem dziś zbiórka do puszek na spaloną katedrę w Sosnowcu – o ofiary na ten cel w ub. niedzielę prosił wszystkich Ks. Bp Ordynariusz.

Napisane przez admin1 dnia listopada 15 2014 18:11:01