OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 30. Niedziela zwykła, 26.10.2014

W parafii witamy Ojca Misjonarza ze Zgromadzenia Ojców Oblatów N.M.P. Nasz gość głosi dzisiaj kazania, a po Mszy św. będzie rozprowadzał „Kalendarze Misyjne”.

O 15.00 dziś nabożeństwo różańcowe. W tygodniu różaniec o 17.00. Dziękujemy uczestnikom nabożeństw różańcowych sprawowanym w wioskach naszej parafii. To już ostatni tydzień października. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do kościoła, kontynuujmy też wspólny różaniec na wioskach.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W tym tygodniu w sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. niedzielny. Po południu o 13.30 nabożeństwo w kościele, procesja na cmentarz i o 14.00 nabożeństwo na zmarłych na cmentarzu.

W przyszłą niedzielę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny.

W Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunki zyskania odpustu: stan łaski, komunia św., odmówienie modlitwy Wierzę w Boga, Ojcze nasz, dowolnej modlitwy w intencjach Ojca św. oraz brak przywiązania do wszelkiego grzechu. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

Zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu w wypominkach. Wypominki można składać w zakrystii.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Więckowic Nowych. Ponieważ w sobotę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych o przyjście tym razem już w piątek o godz. 9.00 prosimy naszych parafian z Nowej Wsi i Tęczynowa.

W zakrystii oddajemy ankiety z Caritasu – pytanie brzmiało: czy w naszej parafii jest zapotrzebowanie na utworzenie „Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów” prowadzonego przez diecezjalny Caritas.

Napisane przez admin1 dnia października 25 2014 09:53:28