OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 27. Niedziela zwykła, 5.10.2014
Kolekta niedzielna na Seminarium Duchowne i potrzeby Diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary. Po południu o 15.00 nabożeństwo różańcowe.

Różaniec w naszym kościele w tygodniu o 17.00, po nim wieczorna Msza św., w niedziele różaniec o 15.00. Naszych parafian z wiosek prosimy, aby jak co roku gromadzili się licznie na różańcu w swoich wioskach, przy krzyżu przydrożnym czy w kapliczce. Zachęcajmy się wzajemnie do wspólnej modlitwy różańcem. Główną intencją różańca w tym roku, Roku Rodziny, zalecaną parafiom, są słowa: „Rodzice modlą się różańcem za dzieci”. Jest też w tym roku szczególny apel o modlitwę w intencji pokoju na świecie.

We wtorek przypada N.M.P. Królowej Różańca św. Zapraszamy do kościoła w tym dniu wszystkie Róże Różańcowe – to święto patronalne. O 17.00 różaniec i Msza św. w intencji wszystkich Róż Różańcowych.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Po Mszy św. zbiórka ministrantów i próba scholi dziecięco-młodzieżowej. W czwartek także w kościele spotkanie z rodzicami i dziećmi pierwszokomunijnymi.

Gimnazjaliści z klasy III przychodzą do kościoła na spotkanie przed bierzmowaniem w piątek o godz. 17.00.

W sobotę jak zawsze o godz. 10.30 spotkanie dla Dzieci Marii.

W zakrystii przyjmujemy prenumeratę Gościa Niedzielnego na IV kwartał tego roku.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Dębiny i Karpat. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z Dębiny, nr domu od 11 do końca. Bóg zapłać za przyjście.

W przyszłą niedzielę, drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna i polecamy ją szczególniejszej ofiarności wszystkim parafianom.

Przyszła niedziela to Niedziela Papieska. Caritas parafialny będzie w nią rozprowadzał tzw. papieskie kremówki, dochód na cele charytatywne, a przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Napisane przez admin1 dnia października 04 2014 10:56:51