OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Wniebowstąpienie Pańskie, 1.06.2014

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Pierwsza niedziela czerwca jest obchodzona w Polsce jako „Święto Dziękczynienia” – przed kościołem zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

W miesiącu czerwcu w szczególniejszy sposób oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy dziś i w każdą niedzielę o godz. 15.00 na nabożeństwa sprawowane ku czci N.S.P.J.

Nasza młodzież, która w środę przyjęła sakrament bierzmowania, w najbliższy wtorek zgromadzi się na nabożeństwie dziękczynnym za dar tego sakramentu. Nabożeństwo to, dla młodzieży całego dekanatu gorzowskiego, odbędzie się o godz. 19.00 w kościele w Kozłowicach.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Wcześniej, od godz. 16.00, wystawienie i godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się o nowe, dobre powołania kapłańskie i zakonne.

Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej codziennie przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.00. Zgłoszenie odwiedzin chorych w zakrystii.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Mickiewicza, Lompy, Tylnej, Morcinka, Kościelnej. W tym tygodniu o przyjście w sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z ulicy Karola Miarki oraz z Karłowa i Leśnik. Bóg zapłać za troskę o kościół.

Przypominamy o dzisiejszym „Marszu dla Życia i Rodziny” w Kluczborku. Marsz wyruszy spod kościoła NSPJ o 16.00, potem o 17.00 piknik rodzinny na stadionie.

W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna i polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych.

Napisane przez admin1 dnia maja 30 2014 16:24:33