OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4. Niedziela wielkanocna, 11.05.2014

Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Po południu dziś o 15.00 nabożeństwo o powołania.
Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w czasie Mszy św. na prace prowadzone przy naszym kościele.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w tygodniu po wieczornej Mszy św., w niedziele o 15.00. Parafian z wiosek zachęcamy, aby nabożeństwa majowe odprawiali sami w swojej wiosce – przy Krzyżu przydrożnym czy przy kapliczce.

We wtorek wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie – 13-go dnia miesiąca odprawiać je będziemy jako nowennę przygotowująca do setnej rocznicy objawień fatimskich. We wtorek o 18.00 Msza św. i o 18.30 nabożeństwo fatimskie.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna i próba dla dzieci przed pierwszą komunią św.

W piątek o 18.00 dla młodzieży z trzecich klas Gimnazjum, kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania, w kościele spotkanie modlitewne i próba przed bierzmowaniem. Obecność obowiązkowa.

W sobotę od godz. 16.00 spowiedź św. przed pierwsza komunią św. dla dzieci, rodziców, rodzeństwa i zaproszonych na komunię gości. Uroczystość pierwszej komunii św. w przyszłą niedzielę o 11.00. Dzieci zgromadzą się przy kościele już wcześniej – o 10.30.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Chopina. W tym tygodniu o przyjście w sobotę o godz. 9.00 prosimy naszych parafian z również z ulicy Chopina - prawa strona. Bóg zapłać za przyjście i za troskę o kościół.

Napisane przez admin1 dnia maja 10 2014 09:26:41