OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela wielkanocna, 4.05.2014

III niedziela wielkanocna. Kolekta na Seminarium i potrzeby Diecezji. Po południu dziś o 14.00 Rodzina Franciszkańska ma spotkanie w salce z Ojcem Justynem, Franciszkaninem z Borek, o 15.00 nabożeństwo majowe, o 15.30 Msza św. ku czci św. Floriana Patrona w intencji Straży Pożarnej – w intencji naszych strażaków żyjących i zmarłych.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, w tygodniu po wieczornej Mszy św., w niedziele o 15.00. Parafian z wiosek zachęcamy, aby nabożeństwa majowe odprawiali samodzielnie w swojej wiosce – przy Krzyżu przydrożnym czy przy kapliczce. Niech ta wielowiekowa tradycja będzie zachowana. Zachęcamy dzieci i młodzież, aby włączyli się w te nabożeństwa.

W czwartek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. O 17.00 w czwartek Msza św. szkolna. Po Mszy św. próba dla dzieci pierwszo-komunijnych.

Dla młodzieży z trzecich klas Gimnazjum, kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania, w piątek o godz. 18.00 w kościele odbędzie się spotkanie modlitewne i próba przed bierzmowaniem. Obecność obowiązkowa.

W Opolu w sobotę święcenia diakonatu przyjmie ośmiu kleryków – kandydatów do kapłaństwa. Zawierzamy ich Bogu i waszym modlitwom.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Zofiówki. W tym tygodniu, o przyjście w sobotę o godz. 9.00 prosimy naszych parafian z Gorzowa z ulicy Chopina - prawa strona. Bóg zapłać za przyjście i za troskę o kościół.

W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna i polecamy ją szczególniejszej ofiarności wszystkim parafianom. Modlitwą i ofiarą wspomagajmy wielkie i trudne prace prowadzone przy naszym kościele. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Napisane przez admin1 dnia maja 02 2014 21:45:34