OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela Wielkiego Postu, 23.03.2014

Dziś III niedziela W. Postu. Kolekta niedzielna na budowę obiektów diecezjalnych i konserwację zabytkowych kościołów. Bóg zapłać za złożone ofiary. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną. Zapraszamy.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży w czwartek o 17.00.

Dla dorosłych Droga Krzyżowa w piątek o 17.00.

W piątki o godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. po Drodze Krzyżowej ofiarowane są za zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach. Wypominki wielkopostne za zmarłych można składać lub zapisywać w zakrystii.

We wtorek w tym tygodniu 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu obchodzimy Dzień Świętości Życia. Jest to też 48. rocznica śmierci proboszcza gorzowskiego Ks. Pawła Moszka. Msze św. we wtorek o godz. 7.00 i 18.00.

Zwracamy uwagę, że od tego tygodnia Msze św. wieczorne w tygodniu będą sprawowane o godz. 18.00. Dni są dłuższe i wracamy od jutra do letniego porządku odprawiania Mszy św. wieczornych w tygodniu; również Msza św. w sobotę z liturgią niedzielną będzie o godz. 18.00. Z tym, że Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży w czwartki będzie oczywiście jak zawsze o godz. 17.00, a w okresie W. Postu Droga Krzyżowa w piątki też rozpoczyna się o 17.00.

Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu składane do skarbony stojącej przy bocznym ołtarzu.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Nowej Wsi i Tęczynowa, o przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z Budzowa. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół.

Zgłoszenia na pielgrzymkę parafialną do Bawarii i Austrii w zakrystii jeszcze tylko w tym tygodniu, do następnej niedzieli.

W zakrystii można zaprenumerować Gościa Niedzielnego i Małego Gościa na drugi kwartał oraz zapisać intencje Mszy św. na ten rok.

Napisane przez admin1 dnia marca 22 2014 13:52:47