OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 7. Niedziela zwykła, 23.02.2014

Dziś VII niedziela zwykła roku kościelnego.

W czwartek Msza św. szkolna o 17.00. Są ferie, dzieci mają więcej czasu, zapraszamy wszystkie dzieci i gimnazjalistów na Mszę św. szkolną w czwartek o 17.00.

Za sprzątanie kościoła podziękowanie serdeczne dla parafian z ulicy Byczyńskiej i prośba o przyjście w tym tygodniu w sobotę o 9.00 do naszych parafian z Gorzowa z ulicy Piłsudskiego, prawa strona. Bóg zapłać za przyjście i troskę o kościół.

W zakrystii zapisać można intencje Mszy św. na ten rok i zgłosić udział w pielgrzymce do sanktuariów Bawarii. Zgłoszenia do końca marca.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.00. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Zachęcamy do korzystania z naszej biblioteki parafialnej. Biblioteka zaprasza w niedziele od 9.00 do 11.00 i w czwartki po Mszy św. szkolnej.

Do odczytania jeszcze apel Episkopatu Polski w związku z sytuacją na Ukrainie ….

Napisane przez admin1 dnia lutego 20 2014 20:49:49