OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 5. Niedziela zwykła, 9.02.2014

Dziś V niedziela zwykła roku kościelnego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszego kościoła. Przy okazji informacja: wróciła z renowacji 14 stacja Drogi Krzyżowej, oddaliśmy do konserwacji i renowacji dużą figurę św. Antoniego stojącą z tyłu kościoła pod chórem.

We wtorek wspomnienie liturgiczne M. B. z Lourdes – to Światowy Dzień Chorego. Dzień który wzywa do troski i do modlitwy w intencji chorych.

W czwartek jak zawsze Msza św. szkolna o 17.00.

W piątek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy i św. Walentego, patrona zakochanych. Niech to będzie okazja do naszej modlitwy w intencji młodego pokolenia.

Za sprzątanie kościoła podziękowanie serdeczne dla parafian z ulicy Chopina blok II i prośba o przyjście w tym tygodniu w sobotę o 9.00 kierowana do naszych parafian z Gorzowa z ulicy Byczyńskiej prawa strona i ulicy Młyńskiej i Polnej. Bóg zapłać za przyjście i troskę o kościół.

U wolontariuszy Parafialnego Caritas można odebrać kartę upoważniającą do 10-procentowej zniżki na pieczywo w określonym dniu w piekarniach „Kłos”.

W zakrystii zapisać można intencje Mszy św. na ten rok i zgłosić udział w czerwcowej pielgrzymce do sanktuariów w Bawarii.

Zachęcamy też do korzystania z naszej biblioteki parafialnej. Biblioteka zaprasza w niedziele od 9.00 do 11.00 i w czwartki po Mszy św. szkolnej.

Na dzień dzisiejszy i nadchodzący nowy tydzień wszystkim: Szczęść Boże!

Napisane przez admin1 dnia lutego 08 2014 09:05:45