OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela zwykła, 26.01.2014

W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego zwane także świętem Matki Bożej Gromnicznej. W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo i poświęcenie świec – gromnic. W tym dniu przypada również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.

W czwartek jak zawsze o godz.17.00 Msza św. szkolna.

W zakrystii można zapisać intencje Mszy św. Do odbioru są również zamówione stroje dla dzieci pierwszo-komunijnych.

W zakrystii przyjmowane są zapisy na proponowaną w czerwcu pielgrzymkę do Bawarii. Zgłoszenia tylko do końca marca. W razie zbyt małej ilości chętnych pielgrzymka nie dojdzie do skutku. W razie dużej ilości o udziale w pielgrzymce decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły pielgrzymki podane zostały w ostatniej Gazetce Parafialnej i na stronie internetowej w Ogłoszeniach z poprzedniej niedzieli.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego. O przyjście w tym tygodniu w sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Chopina, blok I – od drogi. Bóg zapłać za przyjście, troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

W przyszłą niedzielę kolekta na Seminarium i potrzeby Diecezji, a przed kościołem zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 24 2014 11:25:51