OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Niedziela Chrztu Pańskiego, 12.01.2014

Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Kolędy w kościele śpiewamy do święta Ofiarowania Pańskiego. W liturgii okres Bożego Narodzenia kończy się dzisiejszą uroczystością.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszego kościoła.

Dziś w parafii kończą się odwiedziny duszpasterskie. Bóg zapłać za serdeczne przyjmowanie kapłanów na kolędzie, proboszcza i franciszkanina, Ojca Justyna. Wasze otwarte domy, serca, uśmiech, życzliwość – Bóg zapłać za wszystko.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W sobotę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Nabożeństwo ekumeniczne w tym roku przygotowuje nasza parafia – odbędzie się ono w przyszłą niedzielę 19 stycznia o godz. 15.00.

W zakrystii można zapisać intencje Mszy św. na ten rok, również zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnegoo i Małego Gościa dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy także do naszej biblioteki parafialnej, gdzie można wypożyczać dobre, wartościowe pozycje o tematyce religijnej i nie tylko. Biblioteka zaprasza w niedziele od 9.00 do 11.00 i w czwartki po Mszy św. szkolnej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, o przyjście w tym tygodniu w sobotę o 9.00 prosimy parafian z ulicy Wojska Polskiego, blok klatka „A” i „B”. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 11 2014 17:42:21