OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 5.01.2014

Dziś II niedziela po Narodzeniu Pańskim. Kolekta na potrzeby Seminarium i Diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Jutro, 6 stycznia, przypada doroczna Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. jutro niedzielny: 7.30 – 9.30 – 11.00. W czasie Mszy św. błogosławieństwo wody, kadzidła, kredy. Kolekta jutrzejsza na Misje św.
Jutro też zapraszamy do kościoła wszystkie dzieci na godz. 15.00 na adorację przy żłóbku – adorację przygotowały i prowadzić będą dzieci i grupa młodzieży z naszej parafii.

W parafii trwają odwiedziny duszpasterskie. Porządek kolędy wydrukowany jest w Gazetkach Parafialnych, wywieszony w gablotkach i zamieszczony na stronie internetowej parafii. Dziękujemy za serdeczne przyjmowanie kapłana podczas kolędy.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Krasickiego, Złotej, Słowackiego, Parkowej, Stawowej. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Wojska Polskiego – bez bloków. Dziękujemy za przyjście, za dobrą wolę i za troskę o kościół.

Kolektę w przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, zbierze Rada Parafialna i polecamy ją szczególniejszej ofiarności parafian. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Przyszła niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy ona liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 03 2014 17:42:00