OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Niedziela Św. Rodziny, 29.12.2013

Dziś Święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa.

Pojutrze we wtorek zakończenie Roku 2013. Msza św. dziękczynna w intencji parafian na zakończenie roku we wtorek o godz. 16.00.

W środę Nowy Rok 2014. Jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. w Nowy Rok w naszym kościele o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. O godz. 8.00 Msza św. w intencji wszystkich naszych zmarłych parafian w roku 2013, a o godz. 12.00 Msza św. kolędowa.

W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do udziału we Mszy św. Pierwsza Msza św. szkolna w Nowym Roku w czwartek o 17.00. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

W parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Porządek kolędy wydrukowany był w Gazetkach Parafialnych i na stronie internetowej (patrz: Ogłoszenia parafialne z 4. niedzieli Adwentu). Dziękujemy za serdeczne przyjmowanie kapłanów podczas kolędy.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Powstańców. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z ulicy Krasickiego, Złotej, Słowackiego, Parkowej, Stawowej. Bóg zapłać za troskę o kościół.

Napisane przez admin1 dnia grudnia 27 2013 20:04:42