OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Boże Narodzenie 25.12.2013

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim parafianom i gościom obecnym w parafii
obfitości łask Bożego Dzieciątka.
Światło betlejemskiej nocy niech umacnia i pomnaża wszystko to, co w nas jest dobre, piękne i szlachetne
oraz pobudza do dzielenia się miłością.
Szczególne życzenia siły i Bożej opieki kierujemy do naszych parafian, którzy zjechali na święta do rodziny.
Zmuszeni jesteście sytuacją do pracy często w dalekich krajach. Pamiętajcie, że tutaj jesteście u siebie, w swoich domach i w swojej parafii, i że jesteście bliscy naszym sercom i zawsze gorąco oczekiwani. Niech Bóg wam błogosławi.

Dziś pierwszy dzień Uroczystości Bożego Narodzenia. Msze św. dziś o 8.00 – 10.00 – 12.00.

Podziękowanie serdeczne dla wszystkich, którzy pomagali przygotować naszą świątynię na tegoroczne Święta.

Jutro w drugi dzień Świąt czcimy św. Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek Mszy św. niedzielny czyli o godz. 7.30 – 9.30 – 11.00. Kolekta na Wydział Teologiczny w Opolu.

W parafii rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie. Porządek kolędy wydrukowany jest w Gazetkach Parafialnych i na stronie internetowej (patrz: Ogłoszenia parafialne z 4. niedzieli Adwentu) . Z błogosławieństwem kolędowym wasze domy nawiedzą
ks. Proboszcz i Ojciec Justyn, Franciszkanin z Borek Wielkich. Parafian z wiosek prosimy o przywiezienie i odwiezienie księży z kolędy.

W tym tygodniu w piątek przypada św. Jana. W czasie Mszy św. o 7.00 i 17.00 poświęcenie wina.

W sobotę święto Świętych Młodzianków. Msza św. o 9.00 połączona będzie z błogosławieństwem dzieci.

W następną niedzielę przypada Święto Świętej Rodziny z Nazaretu, Jezusa, Maryi i Józefa. Porządek Mszy św. - niedzielny.

Napisane przez admin1 dnia grudnia 23 2013 11:25:20