OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 33. Niedziela zwykła, 17.11.2013

W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Chrystusa Króla, zakończenie Roku Wiary. Za dwa tygodnie rozpoczynamy Adwent.

Msza św. szkolna w czwartek o 17.00.

W piątek przypada wspomnienie liturgiczne św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. W intencji wszystkich naszych muzyków kościelnych, organistów, orkiestry, chórzystów – żyjących i zmarłych – odprawiona zostanie Msza św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Zapraszamy.

Również w przyszłą niedzielę, po południu o 15.00 nabożeństwo do Chrystusa Króla z nauką stanową dla mężczyzn i młodzieńców.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Pawłowic, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian również z Pawłowic: wioska od nr 31 do 64. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o Dom Boży.

Dziś przed kościołem zbiórka do puszek dla ofiar kataklizmu na Filipinach. W związku z tym do odczytania mamy prośbę naszego Biskupa Ordynariusza. . .
Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

Napisane przez admin1 dnia listopada 16 2013 10:19:09