OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 32. Niedziela zwykła, 10.11.2013

Za wszystkie ofiary złożone dziś w czasie Mszy św. składamy serdeczne Bóg zapłać.

Jutro w poniedziałek Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00.

Msza św. szkolna w czwartek o 17.00.

W ramach przygotowania do bierzmowania gimnazjaliści z klasy pierwszej i drugiej mają w kościele w piątek o godz. 17.00 spotkanie modlitewno – katechetyczne.

Na jesienne wieczory polecamy dobrą lekturę religijną. Posiadamy taką w naszej bibliotece parafialnej. Biblioteka zaprasza w czwartki po Mszy szkolnej i w niedziele od 9.00 do 11.00.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Pawłowic, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian z Pawłowic: kolonia przy drodze i wioska od nr 6 do 30. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o Dom Boży.

Dziś Kościół w Polsce obchodzi „Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym” – to zaproszenie do modlitwy o pokój na świecie i ustanie prześladowań. Tematem dnia jest Nigeria – afrykański kraj, gdzie pali się kościoły i morduje chrześcijan. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek jako pomoc dla chrześcijan w Nigerii.

Do odczytania mamy jeszcze otrzymane ogłoszenie o zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”….
Zbiórka sprzętu odbędzie się we wtorek 12 listopada pomiędzy godz. 11.00 a 16.00. Sprzęt składujemy na parkingu przy kościele.

Napisane przez admin1 dnia listopada 09 2013 08:40:38