OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 29. Niedziela zwykła, 20.10.2013

Dziś Niedziela Misyjna. Rozpoczyna ona w Kościele Tydzień Misyjny. Kolekta niedzielna na cele Misji św. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o 17.00, w niedziele o 15.00. Parafianom z wiosek dziękujemy za wspólne odmawianie Różańca w swojej wiosce przy Krzyżu czy kapliczce przydrożnej i zachęcamy ich do licznego udziału w tej modlitwie.

We wtorek w liturgii wspomnienie błog. Jana Pawła II.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Po Mszy św. spotkanie rodziców i dzieci pierwszo-komunijnych.

W piątek o 17.00 spotkanie modlitewno–katechetyczne dla gimnazjalistów z klas trzecich, kandydatów do bierzmowania.

Bóg zapłać za wszystkie dary żywnościowe złożone na rzecz naszego Seminarium Duchownego w Opolu.

Za sprzątanie kościoła podziękowanie serdeczne dla parafian z Więckowic Nowych, o przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian również z Więckowic Nowych, nr od 41 do końca. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół. Jeśli możliwe, prosimy o przyjazd ciągnika.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na przyszły rok. Można też składać wypominki za zmarłych.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w parafii misjonarza ze Zgromadzenia Ojców Oblatów. Wygłosi w czasie Mszy św. kazanie i będzie rozprowadzał Kalendarze Misyjne. Będzie też okazja do spowiedzi św. przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

Napisane przez admin1 dnia października 19 2013 10:09:33