OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 25. Niedziela zwykła, 22.09.2013

Dziś XXV niedziela zwykła roku liturgicznego. Na Górze św. Anny dziś Dożynki Diecezjalne, a w Pawłowicach – Gminne. Rozpoczną się one Mszą św. polową o godz. 13.00.

Natomiast doroczne Dożynki Parafialne w przyszłą niedzielę – suma dożynkowa o 11.00. Dziękujemy parafianom z Budzowa i Pakoszowa, którzy przygotowują Dożynki w naszej parafii.

Msza św. szkolna w czwartek o 17.00 .

W zakrystii do nabycia Kalendarze Rolnicze i misyjne ścienne na przyszły rok oraz książka polecana przez naszego Ks. Bp. Ordynariusza Andrzeja Czaję „Czwarte przykazanie”.

Zachęcamy do prenumerowania Gościa Niedzielnego oraz miesięcznika Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci i młodzieży. Prenumeratę na IV kwartał można zamówić w zakrystii.

Także nasza biblioteka parafialna służy wszystkim parafianom kilkoma tysiącami wartościowych pozycji. Biblioteka czynna jest w niedziele od 9.00 do 11.00 i w czwartki po Mszy św. szkolnej.

Za sprzątanie kościoła podziękowanie serdeczne parafianom z ulicy Kwiatowej. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z Gorzowa z ulicy Zielonej, Stalmacha, Bocznej, Gorzołki, Curie-Skłodowskiej. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o czystość kościoła.

Napisane przez admin1 dnia września 21 2013 17:03:12