OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 24. Niedziela zwykła, 15.09.2013

Kolekta niedzielna na budowę nowych kościołów w naszej diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W tym tygodniu przypada Uroczystość św. Stanisława Kostki, Patrona dzieci i młodzieży. W czwartek o 17.00 wszystkie dzieci, gimnazjaliści, młodzież starsza gromadzą się na Mszy św. szkolnej - za wstawiennictwem Patrona naszych dzieci i młodzieży modlimy się w tym dniu o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dobre wyniki w nauce. W czwartek o 17.00.

Dożynki parafialne za dwa tygodnie. Dożynki przygotowują parafianie z Budzowa i Pakoszowa.

W zakrystii do nabycia Kalendarze Rolnicze i misyjne ścienne na przyszły rok.

Za sprzątanie kościoła Bóg zapłać serdeczne naszym parafianom ulicy Kwiatowej, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian także z ul. Kwiatowej - prawa strona. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o czystość kościoła.

Na nowy tydzień wszystkim: Szczęść Boże.

Napisane przez admin1 dnia września 14 2013 11:40:51