OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 23. Niedziela zwykła, 8.09.2013

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W piątek o 18.30 Nabożeństwo Fatimskie.

W sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża Św. Na Górze św. Anny od czwartku do soboty obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Św. Nabożeństwo światła w sobotę wieczorem. Dojazd na Górę św. Anny indywidualny. Zachęcamy do udziału.

Dożynki Parafialne odbędą się w ostatnią niedzielę miesiąca września. Organizacji Dożynek podjęli się nasi parafianie z Budzowa i Pakoszowa.

Kalendarze Rolnicze na przyszły rok w cenie 25 zł są do nabycia w zakrystii.

Za sprzątanie kościoła Bóg zapłać serdeczne naszym parafianom z Morgów. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z Gorzowa z ul. Kwiatowej lewa strona.
Bóg zapłać za przyjście i za troskę o czystość kościoła.

Przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta niedzielna na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.

Na nowy tydzień wszystkim: Szczęść Boże.

Napisane przez admin1 dnia września 06 2013 20:09:39