OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 20. Niedziela zwykła, 18.08.2013

W poniedziałek z różnych miast naszej diecezji wyruszą grupy pielgrzymów pieszej pielgrzymki diecezji opolskiej na Jasną Górę.
Grupa z naszego rejonu wyrusza pojutrze, we wtorek rano, z kościoła Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku.

Można jeszcze zgłosić w kancelarii parafialnej w Kluczborku swój udział w tej pielgrzymce. Zakończenie pielgrzymki w sobotę 24 sierpnia o 11.00 Mszą św. na Wałach Jasnogórskich.

Już dziś zapraszamy też do udziału w naszej parafialnej dorocznej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej na Makowe Wzgórze, która odbywa się jak co roku w ostatnią sobotę miesiąca, czyli w tym roku w dniu 31 sierpnia.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Pakoszowa. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Zofiówki.
Bóg zapłać za przyjście i za troskę o kościół.

Na nowy tydzień wszystkim: Szczęść Boże!

Napisane przez admin1 dnia sierpnia 16 2013 09:22:35