III Festiwal "Barka"
W niedzielę 21 lipca 2013 r. odbył się III Festiwal Piosenki Religijnej "BARKA" w Pawłowicach.
Pogoda dopisała, frekwencja również, a występowały "Katarzynki" ze Strojca, "Promyki Maryi" z Zębowic, "Ula's Band" z Chocianowic, "Dominika & Janusz Żyłka" z Kolonowskiego i nasi z zespołu Ńołs.
Prawdziwą furorę zrobił jednak Ks. Bp Antoni Długosz z Częstochowy, który w godzinnym koncercie dla dzieci i osobno dla dorosłych, śpiewając i tańcząc zaangażował wszystkich uczestników Festiwalu.
Były napoje, ciasto, lody, piwo, a także zbierane do puszek datki z przeznaczeniem na cele statutowe parafialnej Caritas - współorganizatora Festiwalu.
Poniżej jedno ze zdjęć z Festiwalu; zobacz więcej w Galerii kliknij tu lub na zdjęciu.

Napisane przez admin1 dnia lipca 23 2013 18:18:05