OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 15. Niedziela zwykła, 14.07.2013

Dziś XV niedziela zwykła roku kościelnego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby parafii.

W tym tygodniu wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel. Msza św. w intencji członów Szkaplerza i wszystkich czcicieli Matki Bożej we wtorek o 7.00.

W sobotę wspomnienie bł. Czesława – patrona Diecezji Opolskiej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Kluczborskiej, o przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy także parafian z ul. Kluczborskiej – prawa strona.

W przyszłą niedzielę odbędzie się organizowany przez Parafialny Caritas III Festiwal Piosenki Religijnej. Odbędzie się on w Pawłowicach przy pałacu. Będą muzyczne zespoły i dobrze zaopatrzony bufet. Warto przyjść i zaprosić także gości, krewnych i znajomych spoza parafii. Niespodzianką będzie udział w tym festiwalu niezwykłego gościa – biskupa z Częstochowy – Ks. Bp. Antoniego Długosza, który znany jest i z telewizji, i z radia, i z płyt. To Ksiądz Biskup muzycznie wyjątkowo utalentowany. To wszystko w przyszłą niedzielę w Pawłowicach.

Napisane przez admin1 dnia lipca 12 2013 18:09:07