OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 13. Niedziela zwykła, 30.06.2013

Dziś XIII niedziela zwykła roku kościelnego. Po południu o 15.00 nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy.

Na Górze św. Anny dziś pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców. W przyszłą niedzielę – pielgrzymka dzieci.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.

W sobotę przypada Święto Patronalne Apostolstwa Chorych. Naszych chorych polecamy w modlitwie Bożej Opatrzności.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można zamówić prenumeratę najpoczytniejszego tygodnika w Polsce – „Gościa Niedzielnego” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Małego Gościa Niedzielnego”.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Sienkiewicza i Piaskowej, o przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy naszych parafian z ulic Mickiewicza, Lompy, Tylnej, Morcinka i Kościelnej.

Napisane przez admin1 dnia czerwca 28 2013 21:27:10