OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 12. Niedziela zwykła, 23.06.2013

Dziś XII niedziela zwykła roku liturgicznego. Po południu o 15.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dziś też Dzień Ojca. Nasz udział w popołudniowym nabożeństwie niech będzie modlitwą podziękowania i wdzięczności w intencji wszystkich naszych ojców – żyjących i zmarłych.

Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W Kozłowicach dziś odpust ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Suma odpustowa o godz. 11.00.

W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego w czwartek o 17.00. Wcześniej, od godz. 16.00, spowiedź św. dla dzieci i młodzieży.

W sobotę przypada doroczna Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00 – 9.00 – 18.00. Kolekta w tym dniu to tzw. „świętopietrze” – do dyspozycji Stolicy Apostolskiej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Moniuszki, o przyjście w tym tygodniu nie w sobotę, bo wtedy święto, ale już w piątek o godz. 14.30, prosimy parafian z Gorzowa z ul. Sienkiewicza i Piaskowej.

W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców. Natomiast dziś rozpoczyna się pielgrzymka parafialna do Medugorje. Wyjazd pielgrzymów z parkingu przy kościele wieczorem dziś o godz. 19.15.

Napisane przez admin1 dnia czerwca 22 2013 19:08:04