OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 10. Niedziela zwykła, 9.06.2013

Dziś X Niedziela zwykła roku kościelnego. Po południu o 15.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Bóg zapłać serdeczne za ofiary złożone dziś w czasie Mszy św. na potrzeby naszej parafii.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Na Górze św. Anny w czwartek dzień modlitw chorych i dzieci specjalnej troski.

Czwartek to 13-sty dzień miesiąca. Zapraszamy wszystkich w czwartek na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.

Gimnazjaliści z klas pierwszych mają spotkanie modlitewno–katechetyczne przed bierzmowaniem w piątek o 18.00.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Nowej Wsi. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z Rynku. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o Dom Boży.

Z inicjatywy obrońców życia organizowana jest w Polsce akcja pod hasłem : „stop aborcji”. Zbierane są podpisy pod petycją do Sejmu w tej sprawie. Przy zakrystii jest stolik, gdzie można złożyć dziś swój podpis w obronie życia nienarodzonych. Dziś albo też w tygodniu w zakrystii.

Napisane przez admin1 dnia czerwca 08 2013 15:56:17