OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4. Niedziela zwykła,3.02.2013

W tym tygodniu :

- we wtorek wspomnienie św. Agaty, po Mszy św.
błogosławieństwo wody i chleba ku Jej czci

- w czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W zakrystii można zapisać intencje Mszy św., zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

Zapraszamy do naszej biblioteki parafialnej. W Roku Wiary potrzeba nam bardziej zatroszczyć się o pogłębienie wiary, dobra książka może bardzo w tym pomóc. Biblioteka zaprasza w niedziele od 9.00 do 11.00 i w czwartki po Mszy św. szkolnej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Krasickiego, Złotej, Słowackiego, Parkowej, Stawowej. O przyjście w tym tygodniu w sobotę o 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Wojska Polskiego – bez bloków. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Kolekta dziś na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego, kolektę w przyszłą niedzielę przeprowadzi Rada Parafialna i polecamy ją szczególniejszej ofiarności wszystkim parafianom. Prowadzimy w naszym kościele sukcesywnie prace renowacyjne i konserwacyjne. Wróciła w nowej szacie św. Teresa, na dniach wróci odnowiona figura św. Józefa. W pracowni konserwatora zabytków są 2 stacje Drogi Krzyżowej i mensa ołtarzowa z bocznego ołtarza Ogrodu Oliwnego. Bóg zapłać serdeczne za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Dziś 3-go lutego w liturgii wspominany jest św. Błażej. To patron od chorób gardła. Życząc wszystkim Bożego błogosławieństwa i zdrowego gardła, używanego zawsze w dobrym celu i dla dobrych słów, po Mszy św. można przyjąć błogosławieństwo św. Błażeja.

Napisane przez admin1 dnia lutego 02 2013 17:27:10