Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela zwykła, 27.01.2013


W tym tygodniu:

- w czwartek o 17.00 Msza św. szkolna,

- w sobotę 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane także tradycyjnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w sobotę rano o godz. 7.00 i 9.00. W czasie Mszy św. poświęcenie gromnic.
Decyzją Ojca św. bł. Jana Pawła II w tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta w Święto Ofiarowania Pańskiego na klasztory klauzurowe – ich byt i istnienie w dużej mierze zależy od ofiarności wiernych,

- w przyszłą niedzielę, 3 lutego, wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła. W czasie Mszy św. błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej w tygodniu przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w sobotę po drugiej Mszy św. świątecznej – czyli wyjątkowo dopiero od godz. 10.00. Zgłoszenie chorych w zakrystii.

W zakrystii można zapisać intencje Mszy św. na ten rok, również zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

Zapraszamy do biblioteki parafialnej. Przeżywamy Rok Wiary. Dobra książka może bardzo pomóc w umocnieniu naszej wiary. Biblioteka zaprasza w niedziele od 9.00 do 11.00 i w czwartki po Mszy św. szkolnej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Kolorowej, Ogrodowej, Sportowej, o przyjście w tym tygodniu wyjątkowo nie w sobotę, ale w piątek o godz. 9.00, z racji sobotniego Święta Ofiarowania Pańskiego, prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Krasickiego, Złotej, Słowackiego, Parkowej, Stawowej. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 25 2013 22:09:19
495 czytań · Drukuj