OGŁOSZENIA PARAFIALNE, VI Niedziela Wielkanocna, 9.05.2010
Kolekta niedzielna na fundusz remontowo – inwestycyjny w naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W tym tygodniu, w poniedziałek, wtorek i środę, przypadają Dni Krzyżowe – dni modlitw o dobre urodzaje i Błogosławieństwo Boże w pracy. W tej intencji w Dni Krzyżowe rano o godz. 6.30 procesja błagalna do Krzyża. Zapraszamy wszystkich – nie tylko rolników i działkowiczów.

W czwartek przypada wspomnienie N.M.P. z Fatimy. O godz. 17.00 w czwartek Msza szkolna, a o godz. 18.00 pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

W piątek święto św. Macieja apostoła. O 17.00 w piątek próba dla dzieci komunijnych, o 18.00 spotkanie w kościele z kandydatami do bierzmowania.

W piątek także rozpoczęcie 9-dniowej Nowenny do Ducha Św. przygotowującej na Uroczystość Zesłania Ducha Św. Nowenna połączona będzie z nabożeństwem majowym. Przypominamy, że w miesiącu maju, miesiącu maryjnym, nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o 15.00.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W przyszłą niedzielę w naszej parafii też uroczystość Pierwszej Komunii św.
Msza św. w intencji dzieci komunijnych, ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnych rozpocznie się o godz. 9.00. Spowiedź przed pierwszą komunią św. dla dzieci oraz dla ich rodzin w sobotę od 16.30 do 18.00.

Naszym parafianom z Gorzowa z ulicy Zielonej oraz rodzicom dzieci komunijnych dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu w sobotę o godz. 9.00 prosimy naszych parafian z Zofiówki. Bóg zapłać za zrozumienie i za troskę o Dom Boży.
Napisane przez admin1 dnia maja 07 2010 13:07:07