OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 25. Niedziela zwykła, 23.09.2012

Dziś XXV niedziela zwykła roku liturgicznego.

Na Górze św. Anny w grocie lurdzkiej dziś Dożynki diecezjalne. Nasze Dożynki Parafialne - za dwa tygodnie, 7 października. Suma Dożynkowa o 11.00.

Msza św. szkolna w czwartek o 17.00. Powinna ona gromadzić wszystkie dzieci i młodzież szkolną z naszej parafii.

W sobotę przypada święto św. Michała, Gabriela i Rafała, Archaniołów.

Rodzina Franciszkańska spotyka się w sobotę w salce o godz. 15.00.

W zakrystii mamy jeszcze do rozprowadzenia Kalendarze Rolnicze na przyszły rok. Są też do nabycia płyty z Festiwalu piosenki religijnej w Pawłowicach.

Zachęcamy do prenumeraty Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci i młodzieży. Prenumeratę można zamówić w zakrystii.

Przyjmujemy też zgłoszenia na kandydatów do ministrantów i Marianek. Zgłosić się można u katechetów lub w zakrystii.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Kluczborskiej. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian również z ul. Kluczborskiej – lewa strona. Bóg zapłać za przyjście i za troskę o czystość Domu Bożego.

Napisane przez admin1 dnia września 21 2012 21:34:39